Zrušení bohoslužeb do 18. října

Zrušení bohoslužeb do 18. října

Milí přátelé,

dnes ráno jsme vám chtěli odeslat náš těžce vypracovaný návrh na šestičlenné bohoslužby, ale všechno je jinak… Vzhledem k novým okolnostem v naší komunitě (preventivní karanténa jednoho z nás), musíme bohužel všechno předělat….

Nemůžeme teď tedy slavit mše pro všechny ve formátu 5+1, ale především si myslíme, že do doby, než bude jasný výsledek testu, by nebylo úplně zodpovědné, abychom se s vámi intenzivněji setkávali.

Proto musíme zrušit všechny bohoslužby do konce tohoto týdne – v naději, že pokud test bude negativní, mohli by alespoň dva z nás už příští týden něco nabídnout.

Ovšem už tuto neděli 18. října zajistíme možnost individuálního přijetí eucharistie. Zároveň vám u této příležitosti podáme další informace, které samozřejmě rozešleme i mailem a budou zveřejněny na farním webu a facebooku.

Místa a časy k individuálnímu přijetí sv. přijímání:

sobota 17. října:

Nečtiny 17:00 – 17:30 

neděle 18. října:

Dolní Bělá 8:00 – 8:30

Manětín 8:00 – 8:30

Křečov 9:30 – 10:00

Ledce 10:00 – 10:30

Plasy (fara) 11:00 – 11:30

Líšťany 11:30 – 12:00

Jde samozřejmě o zcela výjimečné podmínky, a tak vás opět žádáme o výjimečnou shovívavost, trpělivost a také ochotu k ústupkům. Zároveň vás prosíme, abyste, pokud možno, tyto informace předávali dál, aby se tak dostaly i k těm, jejichž kontakt ještě bohužel nemáme.

Zůstávejme i nadále spojeni v modlitbě a starostlivosti o druhé. Určitě se s tím dobře popereme!

Za obláty

Vlastimil, omi