Právě si prohlížíte Zrušení bohoslužeb do 18. října

Zrušení bohoslužeb do 18. října

Milí přátelé,

dnes ráno jsme vám chtěli odeslat náš těžce vypracovaný návrh na šestičlenné bohoslužby, ale všechno je jinak… Vzhledem k novým okolnostem v naší komunitě (preventivní karanténa jednoho z nás), musíme bohužel všechno předělat….

Nemůžeme teď tedy slavit mše pro všechny ve formátu 5+1, ale především si myslíme, že do doby, než bude jasný výsledek testu, by nebylo úplně zodpovědné, abychom se s vámi intenzivněji setkávali.

Proto musíme zrušit všechny bohoslužby do konce tohoto týdne – v naději, že pokud test bude negativní, mohli by alespoň dva z nás už příští týden něco nabídnout.

Ovšem už tuto neděli 18. října zajistíme možnost individuálního přijetí eucharistie. Zároveň vám u této příležitosti podáme další informace, které samozřejmě rozešleme i mailem a budou zveřejněny na farním webu a facebooku.

Místa a časy k individuálnímu přijetí sv. přijímání:

sobota 17. října:

Nečtiny 17:00 – 17:30 

neděle 18. října:

Dolní Bělá 8:00 – 8:30

Manětín 8:00 – 8:30

Křečov 9:30 – 10:00

Ledce 10:00 – 10:30

Plasy (fara) 11:00 – 11:30

Líšťany 11:30 – 12:00

Jde samozřejmě o zcela výjimečné podmínky, a tak vás opět žádáme o výjimečnou shovívavost, trpělivost a také ochotu k ústupkům. Zároveň vás prosíme, abyste, pokud možno, tyto informace předávali dál, aby se tak dostaly i k těm, jejichž kontakt ještě bohužel nemáme.

Zůstávejme i nadále spojeni v modlitbě a starostlivosti o druhé. Určitě se s tím dobře popereme!

Za obláty

Vlastimil, omi