Výuka náboženství ve školním roce 2018/2019

  • Rubriky příspěvkuUpozornění

 

Milí rodiče,

na počátku nového školního roku vás chceme informovat, že bude opět probíhat pravidelní pondělní výuka náboženství. I letos s našimi katechetkami předběžně počítáme se třemi skupinkami dětí: předškolní, první stupeň ZŠ a starší. Výuka všech tří skupin bude probíhat současně, a to každé pondělí od 16:00 do 17:00 na faře v Plasích. Začínáme v pondělí 24. září. Prosím vás, abyste své děti přihlásili do 18. září na adrese vlastimil@oblati.cz. Stačí, když napíšete jméno a věk dítěte. Umožní nám to lépe dopředu promyslet rozdělení dětí. Nebojte se ale s dětmi přijít rovnou na první setkání, i když se vám nepodaří dopředu přihlásit.
Podrobnější informace vám můžeme podat na tel: 733 755 901. Těšíme se na vás! Níže naleznete přihlášku, kterou ale můžete vyplnit i na prvním setkání.