Načítám Akce

• akce již proběhla.

Farní den

12. 9. 2021 /10:00 - 15:00

Srdečně vás zveme na náš druhý společný Farní den, který bychom spolu s vámi všemi rádi prožili v neděli 12. září. Jako před rokem v Mariánské Týnici bychom i tentokrát chtěli ponechat jen jednu eucharistii pro všechny, a to v Plasích, v čerstvě obnoveném kostele Nanebevzetí P. Marie. Slavnostní farní mše by začala v 10:00. V jejím rámci by proběhlo také první svaté přijímání našich dvou dětí, které se letos k prvnímu přijetí eucharistie připravovaly. Jde o Viktorku Hostovou a Pepíčka Matušku. Dále bychom společně žehnali dětem do nového školního roku a také vám všem, kteří i v novém pastoračním roce převezmete v našich farnostech různé služby a zodpovědnosti. Po společném slavení eucharistie by byl prostor k informacím o novinkách a také o akcích, které nás čekají, ke sdílení toho, jak k nám jako jedincům, ale také jako rodinám a společenstvím Hospodin skrze tuto dobu promlouval a jak by se tedy náš společný život mohl po covidu proměnit, a k úvaze o tom, kam a jak nás chce Bůh teď vést. Polední občerstvení z donesených zásob bychom měli společné v prostorách NTM.

Datum:
12. 9. 2021