Právě si prohlížíte Synodní dotazník online

Synodní dotazník online

  • Rubriky příspěvkuInformace

Milí přátelé,

obracíme se na vás jménem synodního týmu a jménem biskupa Tomáše s prosbou o vyplnění online synodního dotazníku. Jde o velmi důležitý a naprosto konkrétní způsob, jak se do společné synodní cesty může zapojit každý z nás. 

Synodní tým se při jeho sestavování opravdu snažil o to, aby pro vás bylo jeho vyplňování co nejpřívětivější a kladené otázky co nejsrozumitelnější.

Online synodní dotazník je možné vyplnit až do 30. června, ale prosíme vás, abyste jeho vyplňování příliš neodkládali.

Online verzi synodního dotazníku najdete zde:

https://www.survio.com/survey/d/synoda

Zároveň prosíme vás, kteří přístup k online verzi dotazníku nemáte a raději byste ho vyplnili v klasické papírové podobě, abyste se komukoliv z oblátů nebo našich synodních delegátů (František Pešík, Josef Kodera a Týnka Koderová) přihlásili, a my vám papírovou verzi zajistíme.

Podrobnější informace k vyplňování najdete v úvodu online dotazníku nebo na stránkách: synoda.bip.cz/dotaznik

Opravdu velké díky za vaši spolupráci, za to, že společné cestě hledání důvěřujete a že vám naše společná budoucnost není lhostejná. Prosíme vás i o šíření této informace a prosby o vyplnění dotazníku mezi své známé a přátele.

Ještě jednou díky také za vaši jakoukoliv účast na Otově svěcení! 

Přejeme vám radostné a pokojné dny směřující k Letnicím!