Právě si prohlížíte Farní informace / 26. prosince

Farní informace / 26. prosince

  • Rubriky příspěvkuInformace

Informace ke stažení zde!

Milí přátelé,

možná si teď říkáte: „Ani o Vánocích nás nenechají v klidu…“ 😊 A máte pravdu… Ale má to dva důvody. Prvním je, že se doba mění tak rychle, že informace, které jsme vám poslali před pár dny, už zčásti neplatí… A pak, a to především: naším úkolem není vás v klidu nechávat, ale naopak nás všechny z něj občas vytrhovat, protože je to našemu duchovnímu zdraví prospěšné 😊 Ale, nebojte se, bude to rychlé.

Vzhledem k přechodu do pátého „psího“ stupně a omezením s tím spojenými musíme počínaje nedělí 27. prosince (včetně) zrušit předpokládaný program bohoslužeb. Omezíme se tak opět na možnost individuálního přijímání eucharistie podle plánu, který najdete zde a na nástěnkách.

V každém případě se ale i dál budeme snažit posílat vám u příležitosti větších slavností domácí bohoslužby. Tu první najdete už teď přímo zde a týká se svátku Svaté Rodiny. Obsahuje samozřejmě i možnost obnovy manželských slibů

Chceme také moc poděkovat Marušce Bulínové ze Štichovic, která přepsala naše vánoční video-přání a poselství „urbi et orbi“ (😊), tedy všem lidem dobré vůle na našem rozsáhlém farním území.

A konečně se s vámi chceme podělit o radost ze zprávy, kterou nám poslal pan Jaroslav, kterému jsme jako farní společenství darovali v rámci projektu Ježíškova vnoučata počítač s vybavením:

Dobrý den, na začátku bych Vám chtěl poděkovat celé Vaší farnosti za obrovský dar, který jste prostřednictvím PS Kralovice odevzdal mně, Jaroslavu Jaroši. Děkuji všem, kteří se podíleli na uskutečnění mého Vánočního přání. Plakal jsem radostí, když dar byl předán a já jsem s darem osaměl. Teď je mizerné počasí, ale až bude teplo, tak se podívám k Vám, abych nasál atmosféru, kde žijete. Přeji krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce. Jaroslav

Krása! Co říkáte?! Díky za to, že spolu můžeme dělat radost.

Tak to by bylo… Ještě jednou vám za nás obláty přejeme radostné Vánoce. A nezapomínejme, že všechno to, co je opravdu lidské, je od prvních Vánoc také navýsost duchovní.

Držme se!

Vaši obláti